مقالات


نرم افزار حسابداری طلا و جواهر به مدیریت سرمایه شما کمک می کند

شنبه ۱۳۹۴/۰۸/۲۳ ۱۸:۴۵ ب.ظ

نرم افزار حسابداری طلا و جواهر می تواند به مدیریت سرمایه شما کمک می کند.

شاید عده ای هنوز بر این باور باشند که بکارگیری نرم افزارها امروزه صرفا در اموری مانند سرگرمی و تفریحی و یا امور سطحی روزمره باشد ولی نباید از مسئولیتی که در امور مدیرتی کلان بدوش نرم افزار ها قرار داده شده است غافل بود.

مثلا وقتی هر روزه در اخبار از معاملات آنلاین بورس و میزان سهم های خریداری شده و ارزش هریک اخباری منتشر میشود باید از خودمان بپرسیم که این میزان سهم و چرخه مبالغ آن چگونه مدیریت می شود؟

همین موضوع و سوال البته کمی اختصاصی تر در صنف طلا و جواهر و در هر مغازه کوچک، صرافی و یا ... می تواند مورد ارزیابی قرار گیرد.

هر طلا فروش و صراف باید در هر لحظه از خودش بپرسد تا این لحظه چقدر سود یا زیان داشته است؟

از خودش بپرسد تا این لحظه چقدر طلب دارد و به چه میزان بدهکار است؟

باید از خودش بپرسد سهم شرکای او از این میزان سود چقدر است؟

باید از خودش بپرسد در آن روزی که ارزش طلا فلانقدر بود و الان فلانقدر شده سهم سود و زیان خودش و شرکای او چقدر شده است؟

بدون شک اگر او نتواند برای سوالاتش پاسخی پیدا کند ، برای پیدا کردن جواب سوالش دست به دامن روش های سنتی می شود.

اگر او نتواند برای سوالاتش پاسخی پبدا کند باید با دردسرهای بسیار زیادی دست و پنجه نرم کند تا بتواند بعد از ساعتها و بلکه روزها پاسخ محاسباتش را پیدا کند.

در خوشبینانه ترین حالت اگر بتواند جواب سوالاتش را پیدا کند باید دقت کند تا محاسباتش منجر به ضرر و زیان او نشود، چرا که در معملات طلا دو موضوع طلا و ارز هر دو از ارزش زیادی برخوردارند که کوچکترین اشتباهش باعث ضرر زیادی در منابع مالی او می گردد.

راه حل این مشکل چیست ؟

شما باید از نرم افزاری در امور مدیریت مالی خود استفاده کنید که به تنهایی و به راحتی توانایی انجام محاسبات مالی شما را داشته باشد و بتواند در هر لحظه پاسخ سوالات شما را در قالب گزارشات مفصل بدهد. مثلا بتواند خیلی سریع میزان سود، زیان ، سهم شرکا و .... را اعلام کند.

درپایان از شما همکار محترم دعوت بعمل میاد تا باحضور خود در دفتر شرکت زرین واقع در بازار بزرگ تهران ضمن مشاهده حضوری نرم افزار حسابداری زرین و یا دریافت مشاوره تلفنی از کارشناسان نسبت به دریافت پاسخ سوالات خود و یا هر نوع مشاوره رایگان پیرامون این برنامه،  با ما در ارتباط باشید. جهت خرید و مشاوره رایگان در رابطه با برنامه حسابداری طلا و جواهر فروشی با ما تماس بگیرید : 02151042333- 02151042323

 

آخرین قیمت‌ها (تومان):
هر گرم طلای 18 عیار
۴۱۹,۰۰۰
سکه تمام جدید
۲,۸۷۱,۰۰۰
نیم سکه
۱,۴۳۱,۰۰۰
ربع سکه
۷۴۶,۰۰۰