مقالات


نرم افزار حسابداري طلا و جواهر

سه شنبه ۱۳۹۴/۰۸/۰۵ ۱۹:۵۸ ب.ظ

نرم افزار حسابداري طلا و جواهر زرین ، نرم افزاری است که محور تولید آن صرفا مدیریت و کنترل امور مالی شما نبوده است، بلکه هوشمندی عملکرد ان نیز در پروژه تولید نقش داشته است. از آنجایی که صنف طلا و جواهر و صراف از جمله اصنافی است که گردش مالی آن حجم بالایی از مبادلات روزمره را را به خود اختصاص داده است. از این رو شایسته است شاغلین محترم این صنف ، مدیریت امور مالی خود را به نحو احسن پیش برده و بدون هرگونه دغدغه یا ابهام بتوانند بر اساس گزارشات مالی خود در تصمیم های اقتصادی خود تصمیمی قاطع و مهم بگیرند.

نرم افزار حسابداري طلا و جواهر

با توجه به بالا بودن نرخ طلا ، قطعات جواهر و همچنین قیمت ارز ، كه عناصر مهم ساخت و محاسبه قيمت پاياني مصنوعات طلا و جواهر است بسیار مهم است که مدیران مالی این صنف هوشمندانه عمل کنند. زیرا کوچکترین اشتباه در محاسبات مالی می تواند از سه جهت (1-قیمت طلا،2 -قیمت جواهر، 3-نرخ ارز) منجر به ضرر و زیان مالی گردد.

اگر چه ممکن است در یک فاکتور فروش این اشتباه جلو نمایی نکند ولی اگر چنانچه این موضوع در طول سال  مالی برای چند بار اتفاق بیافتد مبلغی ناخوشایند خواهد شد.

در این راستا ، در اینجا به ذکر مثال ساده ای که ممکن است به دلیل خستگی کاری برای هر یک از همکاران پیش آید بسنده می کنیم.

فرض کنید سرویس جواهری با قیمت بیست و دو میلیون و نهصد هزار تومان باید برای مشتری فاکتور شود. در اینجا ممکن است فروشنده به دلایل مختلفی مثل ازدحام مشتری ، خستگی چشم و .... این مبلغ را بیست میلیون و دویست و نود هزار تومان فاکتور کند ، اگر چه ممکن است در یک فاکتور این مبلغ قابل چشم پوشی باشد ولی تکرار شدن این موضوع جنبه خوشایندی برای فروشنده ندارد.

پیشنهاد شرکت زرین برای حل این مشکل چیست؟

ما به دارندگان نسخه های پیشین نرم افزار حسابداري طلا و جواهر  زرین پیشنهاد می کنیم با ارتقا نرم افزار حسابداري طلا و جواهر  خود به نسخه های بروز از مزایای هوشمند آن به جهت تشخیص اشتباه در روند محاسبات از سوی کاربر هرمند گردند و به افرادی که می خواهند نسخه جدید این نرم افزار را خریداری نمایند این است که در بدو شروع کار از آخرین نسخه نرم افزار حسابداري طلا و جواهر زرین استفاده نمایند

تلفن: 02151028

آخرین قیمت‌ها (تومان):
هر گرم طلای 18 عیار
۴۱۹,۰۰۰
سکه تمام جدید
۲,۸۷۱,۰۰۰
نیم سکه
۱,۴۳۱,۰۰۰
ربع سکه
۷۴۶,۰۰۰