مقالات


سیستم حسابداری طلا و جواهر

دوشنبه ۱۳۹۴/۰۸/۰۴ ۱۸:۲۳ ب.ظ

سیستم حسابدرای طلا و جواهر زرین

زرین به عنوان فراگیرترین سیستم حسابداری طلا و جواهر متناسب با حرکت رو به جلو تکنولوژی چه امکانات و خدماتی را در اختیار کاربرانش قرار می دهد؟

نرم افزار حسابداری طلا و جواهر زرین ، نرم افزاری است فراگیر و نام آشنا در بین اعضای صنف طلا و جواهر ، شرکت مهندسی زیبا طلای زرین، بعنوان بنیانگذار نرم افزار طلا و جواهر زرین ، با حرکتی رو به جلو همواره بکارگیری جدیدترین تکنولوژی ها چه در ساختارهای نرم افزاری و چه در تجهیزات سخت افزاری را زمینه ساز مدیریتی بهتر و هوشمندانه برای کاربران خود قرار داده است.

 

 

 نرم افزار حسابداری طلا و جواهر

سابقه نرم افزار حسابداری طلا و جواهر زرین در بخش سیستم عامل و سازگاری با آنها به سیستم عامل داس باز می گردد و سابقه قفل سخت افزاری آن به فلاپی دیسک ها باز می گردد. از آنجایی که حرکت همسو با تکنولوژی یکی از راهبردهای مهم این مجموعه می باشد، امروز سازگاری با جدیدترین سیتم عامل ها اعم از لینوکس ، mac  و ..... و بکارگیری جدیدترین تجهیزات سخت افزاری اعم از انواع بارکد خوان ها و پرینترهای بارکد ، سازگاری با تجهیزات موجودی گیری سریع RFID (این تکنولوژی در کسری از دقیقه تمام ویترین و گاو صندوق شما را موجودی گیری می کند و گزارش کاملی از موجودی آن به شما می دهد) یکی از جلوه ها و نمونه های این حرکت رو به جلو می باشد. مشتریان محترم شرکت زرین می توانند با تماس با بخش فروش و آشنایی با آخرین نسخه های نرم افزاری تولید شده، نرم افزار حسابداری خود را بروز رسانی نموده و از مزایای آن بهرمند گردند. تلفن: 02151028

زرین هر روز یک گام به جلو بر می دارد

 

آخرین قیمت‌ها (تومان):
هر گرم طلای 18 عیار
۴۱۹,۰۰۰
سکه تمام جدید
۲,۸۷۱,۰۰۰
نیم سکه
۱,۴۳۱,۰۰۰
ربع سکه
۷۴۶,۰۰۰